Military Number of items: 77
3127693
32475
464
Military
Numismatics
~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina
4 000 HUF
2987372
32476
464
Military
Numismatics
1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU
NMK.: 760
8 000 HUF
2975887
32477
464
Military
Numismatics
2 000 HUF
2928576
32478
464
Military
Numismatics
4 000 HUF
3127645
32479
464
Military
Numismatics
2000. "Vitézi Rend Jubileumi Emlékérem 1920-2000 - Ezüst fokozat" ezüstözött fém emlékérem, mellszalagon, ezüstözött kard miniatűrös szalagsávval T:AU patina
Márton: 46/2.
4 000 HUF
3127639
32480
464
Military
Numismatics
2010. "A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon T:UNC,AU
Hungary 2010. "Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order" enamelled, gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon C:UNC,AU
8 000 HUF
2888745
32481
464
Military
Numismatics
1 000 HUF
3127918
32482
464
Military
Numismatics
2db modern vörös nyakszalag szélén fehér és zöld csíkkal, kitüntetéshez T:UNC
3 000 HUF
3127991
32483
464
Military
Numismatics
DN "Vitézi Rend Fehér zománcos I. osztályú Arany Lovagkeresztje" zománcozott kitüntetés nyakszalagon T:XF repdezett zománc
Márton: 45/4.
5 000 HUF
3127642
32484
464
Military
Numismatics
DN "Vitézi Rend Bronz Lovagkeresztje" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
Márton 45/3.
4 000 HUF
2798456
32485
464
Military
Numismatics
Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
1 200 HUF
2672611
32486
464
Military
Numismatics
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035