Johann Ernst Mansfeld(t) (1739-1796), Trattner János Tamás kiadása: gróf Batthyány Lajos (1696-1765) nádor portréja az Aranygyapjas és a Szent István renddel. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben (üveg mögött), kissé foltos, 27x15 cm
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy magyar Mágnás és egy Úri asszonyság Gála öltözetben. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×17 cm
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy Pest vármegyei paraszt és egy szolgáló. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×16 cm
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833), Carl Beyer metszése: Külömbféle magyar bundák. Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 21×17 cm
Eduard Hildebrandt (1818-1868) akvarelljei után: 21 db lap a Reise um die Erde (világkörüli utazás) sorozatból, klf. helyszínekről: Ázsia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Szingapúr, Fülöp-szigetek, Rangun, Bombay, Nagaszaki, Yokohama), Afrika (Kairó, Alexandria), San Francisco és Óceánia. Kromofakszimile, papír, eredeti kartonra kasírozva. R. Wagner, Berlin kiadása, XIX. sz. vége (1870-80 kö...
Slowikowski Ádám (működött 1860 - 70 között), Leitner M. L. nyomása Pesten: Besztercebánya. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Fakeretben. 18,5×25,5 cm
Ernst Heilemann (1870-1936): Le Congrés de Pekin - A pekingi kongresszus. nagy méretű litográfia a k ép alatt a résztvevők facsimile aláírásával. Jelzett, sorszámozott no 32. 61x113 cm, 104x132 cm Nagy szakadásokkal, feltekerve / Ernst Heilemann (1870-1936): Le Congrés de Pekin - The Peking Congress. large-scale lithograph under the image with facsimile signatures of the participants with large te...
1685 Eger (Erla), színezett rézmetszet, papír, In: Krekwitz, Georg: Totius Regni Hungariae superioris & inferioris accurata Descriptio. Franckfurt und Nürnberg, 1685. Verlegts Leonhard Loschge, paszpartuban, 7x9 cm, paszpartu: 17x19 cm
2 db metszet az Ősi Erény - Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből c. mappából: Tornai Gyula (1861-1928): Hunyadi János halála. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x28,5 cm + Lotz Károly (1833-1904): Mátyás király. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. 28x20,5 cm