Peter Speeth (1772-1831), Georg Primavesi (1774-1855): A heidelbergi kastély terasza (Der Altan des Heidelberger Schlosses). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, javított. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x42 cm
cca 1684 Jacob von Sandrart (1630-1708): "Comora", Komárom látképe, színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, körbevágott, 6x11 cm, paszpartu: 16x21 cm
1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Szűz Mária-kegykép a kistapolcsányi Skapulárés Boldogasszony búcsújáróhelyén (Imago B. Mariae Virg. in Capella Castri Kis Tapolcsan, Cottu Barsien, Archi Dioec. Strigonien). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap szélén pótlással, 18,5x11,5 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogság...
1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A garamszentbenedeki templom Szűz Mária-oltára (Altare B. Mariae Virg. in Ecclesia Castri Sti Benedicti de juxta Gron, in Comitatu Bars, Archidioec. Strigon). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap széle sérült, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyele...