10741.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
G. Csányi S. jelzéssel? Madonna gyermekével. Olaj, vászon, jelzett, felületi sérülésekkel, hátul két restaurált lyukkal. 100x75 cm