10723.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 600 HUF
G. Tardos Krenner jelzéssel: Rákóczi Ferenc portréja (Mányoki Ádám után), 1953. Színezett rézkarc, papír, 38,5x29 cm, üvegezett, dekoratív fakeretben