10758.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Gaál Lajos jelzéssel: Színes táj szekérrel. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 24x34 cm