10918.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Jelzés nélkül: Csendélet (hátoldala táj). Olaj, karton. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben. 35x25 cm