10914.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Antik jelenet és szent. Festett zománc, fém, széleinél sérült, 8,5x7 és d: 3 cm, egy üvegezett fakeretben.