10717.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
48 000 HUF
124,35 EUR, 137,14 USD
Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm