10719.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Kovács jelzéssel (Tornai Gyula után?): Hárem. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 64x98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!