10744.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
MJE jelzéssel: Madarak az ágon. Vegyes technika, selyem. Dekoratív, üvegezettm kissé sérült fa képkeretben. Belső méret: 44×34,5 cm