10841.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Marika dolgozik. Akvarellel színezett rézkarc, papír, kissé foltos, 29,5x23 cm