10712.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm