10715.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm