10780.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Tamás v. Tamásy jelzéssel (Tamás Ervin?)): Szentendrei részélet, 1973. Olaj, vászon, fakeretben, 70×50 cm