Paintings and graphics Number of items: 695
3046745
10339
464
Other collectibles
Kőrösi Papp Kálmán (1940): A költő kertje. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
20 000 HUF
3046770
10340
464
50000
Other collectibles
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Madarak (papagájok). Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 43,5x64 cm
50 000 HUF
3048378
10341
464
28000
Other collectibles
Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
28 000 HUF
3048502
10342
464
28000
Other collectibles
Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm
28 000 HUF
2939746
10343
464
50000
Other collectibles
50 000 HUF
3082187
10344
464
32000
Other collectibles
Kézdi Kovács László (1864-1942): Téli táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kisebb sérüléssel. Dekoratív, antik, üvegezett fakeretben, 58×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower right, slighty damaged. Framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
32 000 HUF
3046759
10345
464
Other collectibles
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Ébredés. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 29x20 cm
20 000 HUF
3083519
10346
464
19000
Other collectibles
Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Kacsák a tavon. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×75 cm
19 000 HUF
3084941
10347
464
Other collectibles
Kákonyi István (1917-1993): Napfényes faluvége, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm
20 000 HUF
3129252
10348
464
Other collectibles
Kövér Gyula (1883-1972): Író a kávéházban, Párizs, 1908. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 11,5×19 cm
12 000 HUF
3129281
10349
464
3200
Other collectibles
Kórusz József (1927-2010): Udvar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×30 cm, üvegezett fakeretben
3 200 HUF
3128831
10350
464
22000
Other collectibles
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035