Number of items: 695

10653.

2 400 HUF
6,22
6,86
10654.

10 000 HUF
25,91
28,57
Varga Hajdú István (1920-1981): Absztrakt táj. Kréta, papír, jelzés nélkül. Varga Hajdú István 1964 októberében, a Bercsényi Klubban rendezett kiállításának katalógusán, 18,5×16,5 cm
10655.

2 600 HUF
6,74
7,43
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Firenzei részlet, 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×15 cm
10656.

5 000 HUF
12,95
14,29
10657.

24 000 HUF
62,18
68,57
Varga Mátyás (1910-2002) és más művészek: Egyedi rajzok, akvarellek és sokszorosított grafikák, össz. 15 db. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf, méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
10658.

6 500 HUF
16,84
18,57
17
Varga Mátyás (1910-2002): Tükörkép, 1964.Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 55×50 cm
10659.

6 000 HUF
15,54
17,14
13
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Balatonszentgyörgy, 1942. Akvarell, papír, jelezve balra lent, lap teteje kartonra kasírozva, 30×46 cm
10660.

5 500 HUF
14,25
15,71
10661.

28 000 HUF
72,54
80,00
Varga Mátyás (1910-2002): Női portré, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 18×7,5 cm
10662.

2 800 HUF
7,25
8,00
Várkonyi János (1947-): Velencei emlék, 1997. Olaj, farost. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 80×40 cm
10663.

28 000 HUF
72,54
80,00
Varga Mátyás (1910-2002): Romantikus táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100). 30×25 cm. Üvegezett fakeretben.
10664.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF