60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Ács Ferenc (1876-1949): Csendélet. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. Hátoldalán Schvarcz kolozsvári céges címkéjével. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. With the label by Schvarcz Cluj. Framed.