46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×48 cm