4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Tura előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). 20×29 cm