10093. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
14
0 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Napfényes táj, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras