44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Basch Árpád (1873-1944): Viharos vízpart (Duna?), 1918. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi Postakarékpénztár árverési raglappal. Kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×63 cm