42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Benyovszky István (1898-1969): Kocsit hajtó. Olaj, vászon, jelzett, repedezett festék, vakráma nélkül, feltekerve, felületi hibákkal. 60x80 cm