18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/40). Lapméret: 65×50 cm. Lapszéli apró sérüléssel.