10097. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Kávéházi jelenet. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x17,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert