10112. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
13
0 HUF
Bognár Zoltán (1924-1992): A macska, 1981. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/V. számozással, üvegezett fakeretben, 47,5×75 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras