80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm