75 000 HUF
194,30 EUR, 214,29 USD
Bunus, Ioan (1952-): Hordók, 1995. Akvarell, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 64×85 cm. / Bunus, Ioan 1952-), Romanian-Transylvanian painter: Barrels. Watercolour on paper, signed, framed