10091. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Buzás András (1943-): Pipázó férfi, 2007. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23×10,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras