10135. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
60 000 HUF
0 HUF
Csikós András (1947-2006): Tanyacsoport. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x59,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras