10149. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Udvar. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30,5 cm, üvegezett fakeretben,
Photo of the item taken by : nagy_andras