10188. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Varró asszony. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült keretben, 29,5×39,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras