28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Emanuel Béla (1879-1976): Prohászka Ottokár portréja, 1970. Pasztell, papír, jelezve jobbra középen lent. Sérült. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 50×35 cm.