12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat)