10215. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
Fábián Gyula (1884-1955): Schöner Brunnen, Nürnberg. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36x26 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert