34 000 HUF
88,08 EUR, 97,14 USD
Farkasházy Miklós (1895-1964): Horgászok a Dunán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 28×40 cm / Watercolour on paper, signed lower right, in passepartout.