11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Feszt László, ifj. (1957-): "Értekezlet". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.