9 000 HUF
Füle Mihály (1914-?), Rozanits Tibor (1931- ) Vertel József (1922-1993), Veszprémi Endre (1925- ): 21 db grafika BKV-járművekről, állomásokról, 1980-as évek. Rézkarc, papír, jelzés nélkül vagy jelzett a rézkarcon. Műbőr kötésű, BKV logóval díszített mappában, különböző méretben, mindegyik grafika felirattal ellátott hártyapapírral védve.