34 000 HUF
88,08 EUR, 97,14 USD
Gádor Emil (1911-1998): Páhók kunyhója. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 50×60 cm