10245. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda által). Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 33×24 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras