10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Túrkevei táj tavasszal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 50x40 cm