10037. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
38 000 HUF
0 HUF
Gyügyei Nagy Zsigmond (1872-1932): Krisztus a keresztfán. Olaj, papÃr, jelzett, üvegezett fakeretben. 18,5x13,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras