10301. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, bal sarkaiban kissé sérült fakeretben, 60×40 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras