38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar előtt (Dunapart). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×35,5 cm