3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Kelecsényi Csilla (1953- ): Forte (cÃm nélkül), 1979. Ofszet, papÃr. Jelzett és számozott (300/224). Lap tetején apró sérüléssel. 30x20,5 cm