19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Kacsák a tavon. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×75 cm