10314. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
9
0 HUF
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kecskepásztor lány (cÃm nélkül), 1943. Akvarell, ceruza, papÃr, jelzett, 21x27 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert