50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
KÅ‘rösi Papp Kálmán (1940): Madarak (papagájok). Akvarell, szÃnes tus, papÃr, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Ãœvegezett keretben. 43,5x64 cm