26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Kovács Dezső (1921-2004): Fiú kutyával. Tempera, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x34 cm