10348. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Kövér Gyula (1883-1972): Író a kávéházban, Párizs, 1908. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 11,5×19 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras